HONDA Rear brake cable #43450-GF8-010
$33.25 RRP $35.00
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewHONDA Front brake cable #45450-KZV-Y01 suits:
| SKU | 45450-KZV-Y01 |
| Model # | 45450-KZV-Y01 |
| Brand | Honda |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.000625000m3 |

