HONDA Front brake cable, XR50R #45450-GEL-701
$43.56 RRP $45.85
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewHONDA Rear brake cable #43470-VM4-405
| SKU | 43470-VM4-405 |
| Model # | 43470-VM4-405 |
| Brand | Honda |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.002250000m3 |

