Oxford Air Seat Pillion & Enduro
$149.99
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewSuzuki V-Strom Low Seat #45100-31J50-AR8.
Seat is Black/Grey.
Suits: V-Strom 1000 2014 - 2016
| SKU | 45100-31J50-AR8 |
| Model # | 45100-31J50-AR8 |
| Brand | Suzuki |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.700m |
| Shipping Cubic | 0.140000000m3 |

