HONDA Rear brake cable #43450-GF8-010
$33.25 RRP $35.00
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewFront Brake Cable Honda CRF70 / XR70 #45450GCF920
Genuine Replacement Brake Cable For Honda CRF70 / XR70 Models
| SKU | 45450GCF920 |
| Model # | 45450GCF920 |
| Brand | Honda |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000200000m3 |
| Unit Of Measure | ea |

